Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Social media


Máte svoj sociálny kanál a neviete si s ním rady? (Facebook, Instagram, LinkedIn, či YouTube? Nechajte to na nás vy sa môžete venovať rozvíjaniu vášho businessu!

Konzultácie


Máte svoj sociálny kanál a neviete si s ním rady? (Facebook, Instagram, LinkedIn, či YouTube? Nechajte to na nás vy sa môžete venovať rozvíjaniu vášho businessu!

„Doing SOCIAL Media is EASY“... Zhodnotenie vašich investícií a dosiahnutie cieľov nie je len pekná Facebook stránka. Vyžaduje si to komplexnú stratégiu.

Viac...
UX

Strategické plánovanie


Social stratégia, ktorú vám pripravíme zahŕňa všetko, čo potrebujete pre začatie úspešnej social komunikácie na ktorejkoľvek sociálnej platforme.

Pomôžeme vám pochopiť vašich zákazníkov, ich komunikačný jazyk, pozrieme sa na konkurenciu, nastavíme vašu komunikáciu od brandingu až po copywriting. Zariadime, aby váš social kanál fungoval aj keď vy nepracujete.

Viac...
UX

Full Service Social Media Management


Ešte nemáte svoj social kanál? My sa postaráme o to, aby ste to napravili. Vytvoríme reprezentatívny Facebook profile vašej spoločnosti, Instagram či LinkedIn konto.

Ponúkame FULL-SERVICE starostlivosť. Navrhneme stratégiu, vytvoríme content, ktorý vaši fans hľadajú, navrhneme postflow, vytvoríme obsah, ktorý zlepší awareness vašej značke, kreatívne sa vyžijeme a prinesieme fanúšikom súťažné aplikácie, ktoré ich bavia (Preklik na portfólio s appkami), budeme s vašimi fans komunikovať 24 hodín denne, 7 dni v týždni, 365 dní v roku. Vianoce nevianoce, social svet nikdy neoddychuje a my tiež nie. Je váš budget obmedzený? Nevadí. Správu vášho konta ušijeme na mieru podľa vašich možností tak, aby sme doručili, čo najlepšie výsledky.

Viac...
UX

Facebook Aplikácie


Aplikácie sú to, čo vašich fanúšikov baví. Pomáhajú zvyšovať počet fanúšikov a zlepšujú engagement vašej Facebook stránky.

Odprezentujte svoj nový produkt, či event.

Viac...
UX

Creative Design


Canvas, Carousels, 360 fotografie, livestream, mapovanie cez google street view...

Doba sa vyvíja. Social kanály sú živý organizmus, ktorý sa pravidelne mení. Je potrebné reagovať a kráčať s dobou.

Viac...
UX